EHR Radio

EHR ir populārākais radio Latvijas jauniešiem un viena no top 5 radiostacijām Latvijā. Šeit dzirdami tikai jaunākie, pieprasītākie un pirktākie Eiropas un ASV hiti, galvenokārt, angļu valodā. Ja vēlaties klausīties mūziku latviešu vai krievu valodā, ir jāmeklē citas radio stacijas.

European Hit Radio ir daļa no EHR Mediju Gurpas, kurā ietilpst vēl citas radiostacijas, t.sk. Latvijas krievu iecienītā – Hiti Rossii. Pat, ja ikdienā klausaties citus radio kanālus, šo, visticamāk, dzirdēsiet savā sporta klubā vai ejot garām skaļākai jauniešu kompānijai. Radiostacijas ilgtermiņa panākumi skaidrojami ar pavisam vienkāršu koncepciju – atskaņot šobrīd populārākās ārzemju dziesmas. 

Populārākie raidījumi – EHR Top 40, Global Dance Chart, Nākotnes Hiti un Billboard Top 40. Saskaņā ar auditorijas pētījumiem 2019. gada pavasarī šo radiostaciju ik dienu klausījās 117 tūkstoši jeb 7,5% radio klausītāju. Nedēļas griezumā EHR sasniedza 25,5% klausītāju jeb 397 tūkstošus, kas ir viens no labākajiem rādītājiem. Fani var klausīties šo radiostaciju interneta tiešraidē online vai savos radio atskaņotājos. Populārākā European Hit Radio frekvence, ko atceras daudzi ir 104,3FM, bet ja dzīvojat ārpus Rīgas, tad frekvence būs atšķirīga. 


Citas radio stacijas

2020/08/09 ▷ FANO
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!