Kristīgais radio

Rīga

Latvijas radio stacijas

kristīgais, latviešu, pop

lkr.lv

Kristīgais radio ir viena no 2 kristīgajām radio stacijām Latvijā. Galvenā uzmanība tiek veltīta kristiešu mūzikai, Dieva slavēšanai un diskusijām par Bībeli un ar to saistītiem jautājumiem. Papildus tam dažādu konfesiju pārstāvji komentē un apspriež sabiedrībā aktuālus jautājumus un cenšas tos interpretēt kristīgā skatījumā. Bieži dzirdami arī Bībeles citāti, bet klausītājiem, kas vēlas dzirdēt kādu pārraidi atkārtojumā ir pieejams arī arhīvs. 

Latvijas kristīgais radio tagad dzirdams arī RADIO.LVhttp://radio.lv/lkr/ (pieejami visi Latvijas radio online).

Lielāko daļu no LKR raidlaika veido kristīgā mūzika (latviski, angliski, krieviski). Raidījumu vadītāji strādā bez maksas un arī radiostacijas darbība tiek finansēta, galvenokārt, no klausītāju ziedojumiem. Tas nozīmē, ka šis nav komerciāls radio kanāls, taču klausītājiem regulāri ir jāklausās aicinājumi ziedot naudu radio darbībai. Šis var likties šķietami neprātīgs solis, taču tas strādā, jo LKR darbojas Latvijā jau kopš 1993. gada nogales.

Sabiedriskās domas aptaujas liecina, ka 2019. gada sākumā Latvijas Kristīgais radio ir dzirdams 16 tūkstošu radio aparātos (1,1%). Tas nav daudz, taču apliecina, ka neliela, motivēta un lojāla auditorija spēj uzturēt savu radiostaciju arī ilgtermiņā. Ja vēlaties klausīties kristīgo mūziku vai vienkārši esat noguruši no komerciālās pop mūzikas, izmēģiniet šo radiostaciju.


 

Citas radio stacijas

Populāri radio latviski

LKR frekvences
Alūksne 107,3
Cesvaine 105,9
Daugavpils 99,9
Jēkabpils 102,8
Kuldīga 98,5
Krāslava 101,3
Liepāja 100,6
Riga 101,8
Talsi 104,7
Valmiera 100,1
Ventspils 90,8