Kurzemes radio

Kurzemes radio ir viena no populārākajām radiostacijām Kurzemē, jo informē klausītājus par aktuālo turpat tuvumā. Šeit varat dzirdēt 70., 80. un 90-to populāro mūziku, hitus, latviešu dziesmas, oriģinālus raidījumus, konkursus un kurzemniekiem svarīgus jautājumus.

Pētījumi liecina, ka 2019. gada pavasarī Kurzemes radio ik dienu klausījās 36 tūkstoši jeb 2,3% no kopējās radio auditorijas. Iespējams, tas neizklausās daudz, taču nedēļas griezumā šis kanāls spēj sasniegt 132 tūkstošus jeb 8,5% no visiem radio klausītājiem Latvijā. Radiostacijas pārstāvji norāda, ka tas ir pats populārākais kanāls Kurzemē, taču ir dzirdams arī daļā Zemgales un Pierīgā.

Populārākie raidījumi – “Diena Top”, “Apsveikumu stunda” un “Dzenies uz mājām”. Radio dīdžeji – Dace Blathena, Kārlis Neimanis un Māris Dadzis. Ja līdz šim vēl neesat pievērsuši uzmanību šim radio, taču plānojat doties atvaļinājumā vai pat plānojat uz dzīvi Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī, Tukumā vai citur Kurzemes reģionā, ir vērts klausīties Kurzemes radio online, lai saprastu, kas šeit ir nozīmīgs.


Citas radio stacijas

2020/08/09 ▷ FANO
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!