Lounge FM

Rīga

Latvijas radio stacijas

relax, pop

mixnews.lv/lounge-fm/

Radio Lounge FM ir salīdzinoši jauna radio stacija un atskaņo lieganu un nomierinošu mūziku 24 stundas diennaktī. Šis radio kanāls ir laba pieturvieta tiem, kas noguruši no pārlieku lielas skriešanas un vēlas atpūsties. Arī reizēs, kad nepiecieāšama mierīga fona mūzika, šī būs laba izvēle. 

Loung FM Rīgā skan teicamā kvalitātē un tas ļauj šo radiostaciju klausīties lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju savos radio atskaņotājos. Ja atrodaties ārpus Rīgas, online tiešraide internetā būs labs risinājums. To var izmantot gan Latvijas, gan ārzemēs dzīvojošie mierīgas mūzikas cienītāji. Radio auditorijas pētījumi liecina, ka šāda pieeja ir sevi daļēji attaisnojusi. 2019. gada pavasarī Lounge FM 99,5 ik dienu klausījās 30 tūkstoši (1,9%) Latvijas iedzīvotāju. 

Skatoties plašākā mērogā, šāda tipa radiostacijām ir sava lojāla auditorija un laika gaitā tās spēj piesaistīt aizvien jaunus sekotājus, kas nogurst no pārlieku aktīvas mūzikas. Pievienojiet šai kombinācijai vēl pozitīvus un pievilcīgus un dīdžejus un Rīgā Lounge FM var kļūt par vienu no klausītākajām. Radiostacija ir daļa no Mixmedia Group, kurā ietilpst arī Baltkom un Jumor FM. Tas nozīmē, ka reklāmas un teksta iestarpinājumi ir krievu valodā. 


Citas radio stacijas

Populāri radio krieviski

Frekvences
Rīga 99,5 FM