Radio Marija

Rīga

Latvijas radio stacijas

kristīgais, latviešu

rml.lv

Radio Marija ir jaunākais kristīgās ievirzes radio kanāls. Atšķirībā no līdzīga profila radio stacijām Latvijā, Marijas radio uzmanības centrā ir svēto rakstu lasījumi, rīta lūgšanas, Bībeles lasījumi un Vatikāna radio retranslācijas. Tas nozīmē, ka galvenā uzmanība tiek veltīta kristīgās pasaules jautājumiem no katolicisma perspektīvas. Ja vēlaties vairāk dzirdēt kristīgo mūziku, pārbaudiet, ko skandē Kristīgais radio.vai izvēlieties kādu cita stila radiostaciju.

Radio Marija Latvijā ir dzirdama 24 stundas diennaktī visā valsts teritorijā, ja ir izvēlēta online tiešraide.Pretējā gadījumā jārēķinas, ka frekvenču pārklājums vēl neaptver visu Latvijas teritoriju. Labā ziņa – radiostacijai ir savs raidītājs Rīgā, kas nodrošina, ka Kristus vēsti automātiski var dzirdēt vismaz puse valsts iedzīvotāju. Informācija par reālo radio klausītāju skaitu gan nav zināma, jo aptaujās šis radio kanāls neparādās. 

Marijas radio ir daļa no plašāka kristīgo radiostaciju tīkla, kas darbojas visā pasaulē, t.sk. 28 Eiropas valstīs, t.sk. mums kaimiņos Lietuvā – marijos radijas. Ņemot vērā, ka kristiešu skaits Latvijā ir salīdzinoši ļoti liels, radiostacijai ir potenciāls sasniegt daudz plašāku klausītāju loku.


Citas radio stacijas

Populāras radio stacijas

RML frekvences
Liepāja 97,1 FM
Krāslava 97 FM
Rīga 97,3 FM
Valka 93,2 FM