Radio RETRO FM

Rīga

Latvijas radio stacijas

krievu, 70, 80, 90-tie

retrofm.lv

Retro FM ir muzikāli izklaidējoša radio stacija krievu valodā. Galvenais uzsvars tiek likts uz auditoriju, kurai patīk 70. – 90-to gadu mūzika, t.sk. krievu hiti. Tie ir cilvēki vecumā no 30 – 65 gadiem jeb sabiedrības maksātspējīgākā daļa. Pozitīvi, ka papildus mūzikai kanālā ir dzirdami arī daudzi autorraidījumi (Феличита, В Добрый Час, Позитив, Лучшая Музыка Трех Поколений, Вечерний Променад, Вечеринка Ретро ФМ),

Radio Retro FM ir otrs populārākais  no MIX Media Group kanāliem (pirmajā vietā ir Baltkom). Dibināta 2012. gada 2. maijā radio stacija ir spējusi laika gaitā pakāpeniski palielināt klausītāju skaitu. Saskaņā ar statistiku 2019. gada sākumā to ik dienas klausījās jau 77 tūkstoši jeb 4,9% no kopējā radio klausītāju skaita. 

Plašais pārklājums nodrošina iespējas klausīties Retro FM online vai savā radio aparātā jebkurā vietā Latvijā. Ja Jums patīk nostaļģiska jaunības dienu mūzika, tad neesat tāds viens pats. Pirmā satikšanās, pirmā diena jaunajā darba vietā – tās ir atmiņas, kas pavada mūs viisu mūžu un rado Ретро ФМ palīdz noturēt šīs atmiņas mūžam dzīvas. Izpaliek vienīgi mūzika latviešu valodā. 


Citas radio stacijas

Populāri radio krieviski

Retro FM frekvences
Rīga 102,7 FM
Daugavpils 99,4 FM
Liepāja 92,3 FM
Krāslava 96,1 FM
Rēzekne 105,5 FM