Top Radio

TOP Radio ir pati populārākā no radio stacijām krievu valodā. Liela uzmanība tiek pievērsta autovadītājiem, ziņām par situāciju uz ceļiem. Katrs no klausītājiem var kļūt par radio korespondentu un ziņot par saviem novērojumiem ceļu satiksmē. 2019. gada pavasarī to dienā klausās 85 tūkstoši jeb 5,4% no Latvijas kopējā radio klausītāju skaita. 

Šis nav radio kanāls, kurā strādā viens Dj vai mūzikas izvēle uzticēta datoram. Tā vietā radiostacija ir piesaistījusi daudzus dīdžejus, ētera personības un raidījumu vadītājus, kas palīdz piesaistīt un arī noturēt klausītāju lojalitāti ilgtermiņā.  Populārākie raidījumi  ir “TOPradio Morning Show (Traffic Info)“, “Вечернее радиошоу“, “We love Music“, Top 20 un citi. 

Radio stacijas pirmsākumi aizsākās 1992. gadā kā nekomerciāls projekts, bet lielāku uzrāvienu uzsāka 2007. gadā  Šobrīd Top Radio frekvenču tīkls pārklāj praktiski visu Latvijas teritoriju un dzirdama arī online vidē. Tas nozīmē, ka šo radio kanālu ir iespējams klausīties internetā arī ārpus Latvijas robežām. Vieni no galvenajiem konkurentiem ir EHR, Russkie Hiti un MixFM, taču tiem ir cita auditorija, kas vairāk vēlas klausīties sarunu raidījumus vai gluži pretēji, galvenokārt, klubu mūziku. 


Citas radio stacijas

2020/08/09 ▷ FANO
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!